Nasz Team

Nasz Team

Każdy z nas ma inne wieloletnie doświadczenie oraz preferencje muzyczne.

Posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu oprawy muzycznej eventów, konferencji, bali, imprez sportowych oraz  firmowych, a także wszelkiego rodzaju spotkań okolicznościowych. Dużą satysfakcję sprawiają nam prace nad realizacjami tematycznymi, które są jedną z naszych specjalności.Współpracujemy ze stowarzyszeniami, firmami, agencjami, samorządami terytorialnymi oraz osobami fizycznymi.

Nasza praca obejmuje także rolę konferansjerów na Państwa spotkaniach, na życzenie również w języku niemieckim.Dla naszych Klientów możemy przygotować,  studyjnie (montaż audio) praktycznie dowolny pomysł muzyczny.Mamy za sobą setki imprez w obiektach zamkniętych i dziesiątki masowych, odbywających się w plenerze. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne pozwalające na przeprowadzenie tego typu realizacji.

DJ Kristof

Swoją prezentersko – DJ-ską przygodę rozpoczynałem osiemnaście lat temu organizując i prowadząc głównie zamknięte , okolicznościowe zabawy taneczne w wielu miejscach Wrocławia.  W owych czasach próbowałem również sił jako producent muzyczny.

Prowadziłem imprezy w takich wrocławskich klubach jak: Zielona Latarnia, Związki, Trzy Kolory czy Blue Angel.  Doskonale pamiętam  atmosferę tamtych zabaw . Temu kto bywał też na pewno zapadła ona w pamięć 🙂

W mojej  teraźniejszej działalności, zawsze staram się wpleść choć cząstkę tego co się tam działo.

Trudno już dziś o miejsce w którym można by było odnaleźć  tamten, muzyczny klimat. Przekrój czasowy i stylowy odtwarzanej wówczas muzyki  był  ogromny co wymagało dużej znajomości tematu.  Sprzęt na którym wówczas pracowaliśmy także weryfikował umiejętności DJ-ów.

Obecnie staram się aby wszystko co wyjdzie spod mojej ręki tworzyło spójną całość pod kątem formy i treści. Choć lubię czasem muzycznie poeksperymentować.

Dużą wagę przykładam do nagłośnienia oraz oświetlenia każdego miejsca gdzie odbędzie się zabawa. Dzięki pokaźnemu zapleczu technicznemu dopasowuję je indywidualnie do okoliczności . Zawsze jednak największą uwagę skupiam na właściwym kontakcie z ludźmi dla których prowadzę zabawę i ich gośćmi.

DJ jako jedyny żywy element na scenie powinien potrafić dopasować się jak i zaciekawić a czasem nawet porwać publiczność dla której występuje.  Niewątpliwie przydaje się wtedy doświadczenie i pewnego rodzaju intuicja. Podczas pracy, staram się aby w komunikacji z gośćmi kultura słowa okraszona humorem została zawsze zachowana.

Ale się rozpisałem… 😉

Do zobaczenia na waszej imprezie! –

DJ Oncle

Jego pierwszą fascynacją z dzieciństwa było „Bambino” oraz przynależne do tego kultowego gramofonu pocztówki dźwiękowe. Utwór „Apache” The Shadows – pamięta najlepiej (ponieważ grał go najczęściej). Jako nastolatek biegał do starszych Kolegów ze szpulowym Grundigiem serii ZK na wielogodzinne sesje nagraniowe. Takie sesje odbywały się w czasie rzeczywistym. W tym okresie rozpoczęła się jego wieloletnia przygoda z perkusją. Pierwsze dyskoteki szkolne grał z kaseciaka – to był ostatni krzyk mody.

Po kilku latach przyszedł czas na wideoteki – czyli zabawę przy muzyce z teledyskami. Po drodze zanotował jeszcze wiele innych aktywności około muzycznych: praca w roli akustyka, sprzedawcy we wrocławskiej Księgarni Muzycznej w Rynku/ jako DJ-a w klubach i dyskotekach, gdzie realizował autorskie pomysły na muzyczne wieczory/ pierwsze retroteki, wieczory po
polsku itd. ….. Itp.

Dzisiaj wciąż poszukuje, bywa/ Woodstock, 3-Majówka, Wrock for Freedom, Ethno Jazz Festival, Pol’and’Rock Festival, koncerty, koncerty – także symfoniczne…

Słucha, odkrywa i gra. Dzień bez muzyki uważa za bezpowrotnie stracony. Zawsze z pasją, czuciem oraz wnikliwą uwagą, dąży do przygotowania każdej realizacji. Począwszy od wyboru odpowiedniego zestawu nagłośnienia, rodzaju i ilości świateł, do dopracowania najdrobniejszych szczegółów przebiegu przedsięwzięcia oraz repertuaru – to wszystko być może, już wkrótce także dla Ciebie!

DJ DARYO DARECKY

Nazywam się Dariusz Woźny, jestem DJ-em od 1993 roku.

Swoją DJ-ską przygodę rozpoczynałem na pomorzu:

Disco top – Grabiszyce rok 1993/96, następnie współpraca z Agencją Artystyczną Disco Land w Szczecinie w latach 1997/99, w tym czasie pracowałem jako DJ w kilku dyskotekach (Bella Mi w Międzyzdrojach,  Manhatan  w Gryficach,  Studio Klub w Chojnej oraz Rzeczywistość Klub w Szczecinie.

Jako profesjonalny DJ z wieloletnim doświadczeniem, wiem jak odpowiednio poprowadzić imprezę weselną. Na DJ-u spoczywa trudne zadanie, jakim jest wyczucie towarzystwa i trafny dobór nie tylko utworów, ale także sposobów interakcji oraz komunikacji z gośćmi. Ze swojej strony gwarantuję, że poprowadzę Wasze Wesele w należyty sposób, dzięki  czemu niejednokrotnie chętnie będziecie wracać do niego myślami.

Dyskoteki i lokale na Dolnym Śląsku, z którymi współpracowałem jako DJ w latach 2000-2018 we Wrocławiu: Związki Twórcze, Killer Blue, Pod Zieloną Latarnią, Plus minus, Radio Bar, Klub Studencki Enigma, Klub Bachus, Restauracja Wieża Ciśnień, Restauracja Villa Bianco, Hotel Plaza.

Występowałem także poza granicami naszego kraju, między innymi w Monachium ( Volksgarten Club) i wielu innych.